Otwarte Zapraszamy codziennie od 9:00 do 20:00

NOWOŚĆ! Kolorowe Lato Przygód już od 15 czerwca! Odkryj wakacyjne wydanie naszego Centrum, a także wyjątkowe atrakcje w stylu SMART - wszystko w cenie biletu! Bądź smart, kup bilet online! Jeżeli nie ma już biletów online, to nie ma ich również w recepcji. A bilety online są do 40% tańsze! Kup bilet online!>>

TOP 3 edukacyjnych aplikacji dla dzieci (Squla, Duolingo, Hej Albert)

W dzisiejszych czasach, gdy technologia staje się nieodłączną częścią naszego życia, warto spojrzeć na nią z perspektywy edukacyjnej. Dla rodziców poszukujących innowacyjnych narzędzi wspierających rozwój swoich bystrzaków, przygotowaliśmy dzisiejszy wpis, poświęcony trzem topowym edukacyjnym aplikacjom dla dzieci. Te interaktywne, angażujące i kreatywne aplikacje  nie tylko dostarczają radości z nauki, ale również wspierają rozwój umiejętności poznawczych, logicznego myślenia i kreatywności.

Jesteście ciekawi naszych propozycji na najlepsze aplikacje dla dzieci?

1. Squla

Głównym plusem Squla jest połączenie nauki z zabawą. Dzieci mają okazję zdobywać nowe umiejętności w ramach różnorodnych tematów, takich jak matematyka, język polski, przyroda, geografia i wiele innych. Interaktywne lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, co pozwala na personalizację procesu nauki.
Naukę w tej aplikacji na pewno umili naszym najmłodszym obecność postaci animowanych, które towarzyszą dziecku w trakcie nauki. Dzięki temu ten proces staje się bardziej atrakcyjny i przyjemny.
Aplikacja oferuje różnorodne formy nauki, takie jak gry edukacyjne, quizy, zagadki i interaktywne zadania.
Warto wspomnieć, że Squla jest dostępna na różnych platformach, w tym na smartfonach, tabletach i komputerach, co sprawia, że jest łatwo dostępnaelastyczna w użyciu.

Cena: W abonamencie rocznym 12,50 zł za miesiąc. W abonamencie miesięcznym 29,00 zł za miesiąc.
Promocje przy dodaniu kolejnego dziecka do aplikacji.
AppStore: https://apps.apple.com/pl/app/squla/id1014500359?l=pl
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.squla.unitab&hl=pl&gl=US&pli=1

2. Duolingo

Duolingo to popularna platforma do nauki języków obcych, a aplikacja jest dostępna nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.
Aplikacja oferuje interaktywne lekcje, które angażują użytkowników w nauce języków obcych. Korzysta z różnorodnych form, takich jak ćwiczenia pisemne, mówione, słuchowe i wizualne.
Aplikacja wprowadza elementy grywalizacji, co oznacza, że nauka staje się bardziej przyjemna i motywująca. Użytkownicy zdobywają punkty za poprawne odpowiedzi, awansują na kolejne poziomy i zbierają nagrody, co sprawia, że proces staje się interaktywną przygodą. Dzięki temu nasi najmłodsi na pewno już od pierwszej lekcji nie będą mogli doczekać się kolejnej.
Duolingo oferuje naukę wielu języków obcych, w tym popularnych jak hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, chiński, japoński i wiele innych. Warto jednak wspomnieć, że w języku polskim możemy uczyć się jedynie angielskiego. Jeśli chcemy poszerzyć umiejętności innego języka, lekcje będą odbywały się właśnie w nim.

Cena: Darmowa
Możliwość wykupienia Duolingo SUPER – likwidacja reklam oraz możliwość nauki offline w cenie 18,75 zł miesięcznie.
AppStore: https://apps.apple.com/pl/app/ucz-si%C4%99-j%C4%99zyk%C3%B3w-z-duolingo/id570060128?l=pl
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duolingo&hl=pl&gl=US

3. Hej Albert

Hej Albert oferuję naukę matematyki, języka angielskiego oraz programowania. Ostatnia pozycja wydaje się niezwykle interesująca biorąc pod uwagę, że nauka programowania często jest obecna już w przedszkolach. Dzięki aplikacji nasze bystrzaki mogą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.
Aplikacja powstała po to, aby dzieci mogły w przyjemny sposób korzystać z pomocy Alberta (tytułowego bohatera aplikacji)  i tym samym chłonąć cenną wiedzę.
Albert został zaprogramowany w taki sposób, że sam się uczy — robi to za każdym razem, kiedy jest włączony. Im więcej używasz Alberta, tym lepszy się staje. Celem jest to, aby osiągnął perfekcję w tym, co robi! Z pomocą Twojego dziecka na pewno mu się to uda. Taka forma aktywności budzi w naszych bystrzakach motywację i chęć kontynuowania nauki.

Cena:
52,99 zł
miesięcznie w pakiecie BASIC.
AppStore:
https://play.google.com/store/apps/details?id=se.mralbert.junior&hl=pl&gl=US
Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=se.mralbert.junior&hl=pl&gl=US

Już wiecie, które aplikacje edukacyjne dla dzieci są według nas w TOP 3.
Która podoba Wam się najbardziej? A może znaliście je już wcześniej?

Mamy nadzieję, że dzięki korzystaniu z nich, nauka stanie się przyjemnością a Wasi najmłodsi nie będą mogli doczekać się kolejnych lekcji!


Smart Partnerzy

$partner['name']
$partner['name']
$partner['name']
$partner['name']
$partner['name']
$partner['name']
Menu